Lokasyon:Ankara / Türkiyetel: +90 312 354 81 42
logo

Kayıt Tarihi: 5.01.2023 00:39:00
Vidanjör Parçaları

Vidanjörler genel olarak vakumlama sistemi, tank ve emme borusu olarak sıralanabilir. Vidanjörler römork şeklinde olabileceği gibi araç üzerine entegre vaziyette de bulunabilir. En çok kullanılan ve tercih edilen sistem araç üzerine monte edilmiş ve tüm bileşenlerin rahat şekilde kullanıma uygun sunulan vidanjör sistemleridir. Bu araçlar genellikle kent merkezlerinde, çok sık tıkanma olan alanlarda hizmet vermektedir. Vidanjör sistemleri pompa büyüklüklerine göre değişiklik gösteren özel ürünlerdir. Bu araçlar insan kaynaklı oluşan atıklar ile tıkanan kanal sistemlerini açmak için çalışmaktadır.

Profesyonel bir şeklide hizmet için üretilen bu araçlar, ancak deneyimli ve bu alanda bilgi sahibi profesyonel firmalar tarafından başarılı bir şekilde hizmet verilebilmektedir. Vidanjör parçalarının birbirleri ile tam uyumlu şekilde çalışması alt yapı sistemlerindeki sorunları kısa sürede ortadan kaldıracağı gibi, sorunların ciddi boyutlarda olması da büyük sıkıntıları beraberinde getirecektir. Bu bağlamda vidanjör parçalarının uyumlu çalışması ve birbirlerine tam entegre olmaları yapılacak olan işin akıbeti ve verimliliği açısından da büyük önem taşımaktadır.

Vidanjörler alt yapı sistemlerinde meydana gelen sorunları kısa süre içinde ortadan kaldırmaya yarayan araçlardır. Bu araçların kullanım türlerine göre farklı şekilleri olsa da günlük yaşamda en çok tercih edilen kombine araçlardır. Bu araçlar pek çok özelliği bünyesinde barındırmakta ve bu bağlamda profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Vidanjörlerin başka bir türü ise küçük olan tank hacminin oldukça küçük olduğu vidanjör türleridir.

Bu vidanjörlerin emme ve vakumlama güçleri nispeten çok daha azdır fakat bu vidanjörler profesyonel bir şekilde hizmet kalitesini koruyarak dar sokaklarda üstün başarı gösterir. Yoğun araç trafiğinin olduğu alanlarda küçük vidanjörlerin önemi çok daha ortaya çıkmaktadır. Vidanjör araçlarının kullanım alanlarına göre parça konusunda farklı emme kuvvetine sahip ekipmanlar tercih edilebilmektedir. Ancak standart bir vidanjör sisteminde emme borusu, emme pompası ve tank gibi değişmeyen parçalar bulunmaktadır. Bu parçalar kanalizasyon sistemlerinde yer alan tıkanıklıkları kısa süre içinde ortadan kaldırmak için özenli olarak bir araya getirilmiştir.

Diğer Haberler
Kuka Kanal Yıkama Araçları
Kuka Kanal Yıkama Araçları

Kuka kanal yıkama ve kanal temizleme araçlarının farklı kapasiteleri ve özellikleri vardır.

Devamını Oku
Sulama Tanker İmalatı
Sulama Tanker İmalatı

Sulama Tanker İmalatı günümüzde endüstride yoğun olarak uygulanan bir işlemdir.

Devamını Oku
Vakum Pompası Nedir?
Vakum Pompası Nedir?

Vakum pompaları gerek evlerde gerekse diğer farklı alanlarda çokça kullanılan özel araçlar sınıfında yer almaktadır.

Devamını Oku
Vakumlu Vidanjör
Vakumlu Vidanjör

Vakumlu vidanjörler profesyonel bir şekilde çukurdaki tıkanıklığa engel olan unsurları güçlü vakum etkisi ile emerek temizler.

Devamını Oku


© 2023 Beriş Makina - Telif Hakları Saklıdır.KVKKÇerez Politikası

Ürün Teklif Formu

Seçeceğiniz ürün grupları ile ilgili araç imalatı veya yedek parça taleplerinizi bu form aracılığı ile teklif alabilirsiniz.


Servis Formu

Araçlarınızın bakım, onarım, parça değişimi ve servis taleplerini bu form aracılığı ile iletebilirsiniz.


Bayi Kayıt Formu

Beriş Makina bayisi olarak, çeşitli hizmet alanlarında iş ortağımız olabilirsiniz.

adres1
Çalışma Saatleri
HaftaiçiAçılış ve kapanış saati
CumartesiAçılış ve kapanış saati
Pazar
Açılış ve kapanış saati