Lokasyon:Ankara / Türkiyetel: +90 312 354 81 42
logo

Kayıt Tarihi: 4.01.2023 12:32:00
Vidanjör Tankı Fiyatları

Vidanjörler foseptik çukurları ve kanalizasyon sistemlerinde meydana gelen tıkanıklıkları kısa süre içinde açabilmek için çalışan alt yapı sistemlerinin olağan akış seyrini geri kazanması için hizmet veren özel araçlardır. Vidanjör araçlarının düzgün şekilde çalışması için bir takım temel unsurlara sahip olması gerekmektedir. Özellikle tank bölümü vidanjör araçları için en önemli alanların başında gelmektedir. Tank bir vidanjör için vazgeçilmez bir alandır ve oldukça önemlidir.

Tankın büyüklük derecesi vidanjörün yapacağı iş ile doğrudan ilişkilidir. Çünkü kanalizasyonun açılması ya da foseptik çukurların içerisinde yer alan atıkların başka bir alana taşınması için tank büyüklüğü doğrudan önem kazanmaktadır. Bizler de bu doğrultuda sizlere profesyonel bir hizmet sunmak vidanjör araçları için talep ettiğiniz hizmeti sislere ulaştırırken araç büyüklüğü ve yapılacak işi dikkate alarak çözüm üretmek temel görevlerimiz arasındadır. Vidanjör tankları müşterilerin talep ettikleri büyüklüklere göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden fiyat konusunda kesin bir bilgi vermek mümkün değildir. Bu konuda geniş bilgi almak ve fiyat konusunda net bir bilgiye erişmek için, iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Kanalizasyon sistemleri bakımsız olması halinde sıklıkla tıkanan ve tıkanmalara bağlı olarak büyük sorunları beraberinde getiren sistemlerdir. Bu yüzden kanalizasyon sistemleri belli aralıklarla düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Eğer ki temizleme işlemi yapılmazsa anlık olarak büyük tıkanmaların kapısını aralayacaktır.

Bu da hiç istenmeyen bir durumdur. Olası riskli tıkanmaların önüne geçmek ve bu gibi sorunlarla karşı karşıya kalmamak için bölge sakinleri mutlaka vidanjör araçları ile bakım yaptırmalı ve tıkalı olan kanalizasyon sorunlarını kısa süre içinde çözüme kavuşturmalıdır. Aksi halde aniden tıkanan kanalizasyon çukurlarından pis atıklar yeryüzüne taşacak ve çok daha büyük sorunları beraberinde getirecektir. Bu yüzden önceden önlem alarak vidanjör sorunlarını ortadan kaldırmak çok önemlidir.

Profesyonel bir şekilde çözüm üretmek her zaman en iyisini elde etmek bu bağlamda çok önemlidir. Sizler de vidanjör tankı fiyatları konusunda bilgi almak için bizimle irtibata geçerek firmamıza ulaşabilirsiniz. Profesyonel şekilde hizmet ve dahası için bizi arayın.

Diğer Haberler
Kuka Kanal Yıkama Araçları
Kuka Kanal Yıkama Araçları

Kuka kanal yıkama ve kanal temizleme araçlarının farklı kapasiteleri ve özellikleri vardır.

Devamını Oku
Sulama Tanker İmalatı
Sulama Tanker İmalatı

Sulama Tanker İmalatı günümüzde endüstride yoğun olarak uygulanan bir işlemdir.

Devamını Oku
Vakum Pompası Nedir?
Vakum Pompası Nedir?

Vakum pompaları gerek evlerde gerekse diğer farklı alanlarda çokça kullanılan özel araçlar sınıfında yer almaktadır.

Devamını Oku
Vakumlu Vidanjör
Vakumlu Vidanjör

Vakumlu vidanjörler profesyonel bir şekilde çukurdaki tıkanıklığa engel olan unsurları güçlü vakum etkisi ile emerek temizler.

Devamını Oku


© 2023 Beriş Makina - Telif Hakları Saklıdır.KVKKÇerez Politikası

Ürün Teklif Formu

Seçeceğiniz ürün grupları ile ilgili araç imalatı veya yedek parça taleplerinizi bu form aracılığı ile teklif alabilirsiniz.


Servis Formu

Araçlarınızın bakım, onarım, parça değişimi ve servis taleplerini bu form aracılığı ile iletebilirsiniz.


Bayi Kayıt Formu

Beriş Makina bayisi olarak, çeşitli hizmet alanlarında iş ortağımız olabilirsiniz.

adres1
Çalışma Saatleri
HaftaiçiAçılış ve kapanış saati
CumartesiAçılış ve kapanış saati
Pazar
Açılış ve kapanış saati