Lokasyon:Ankara / Türkiyetel: +90 312 354 81 42
logo

Hakkımızda

Beriş Makina; 1988 yılında Ankara’da kurulmuştur ve günümüze kadar gelişen iç yapısıyla sektöre öncülük eden firmalardan birisi haline gelmiştir. Ağırlıklı olarak yüksek basınçlı kanal açma (kuka), kombine kanal temizleme aracı, arazöz, vidanjör imalatı, bakımı ve onarımı yapmaktadır.

Müşterilerine yüksek kalitede imalat ve yedek parça garantisi sunmaktadır. Genç, dinamik ve kalifiye personeliyle, tecrübe, bilgi ve yeteneğine olan güveniyle dünden bugüne, Türkiye genelinde ve yurt dışında, üretilen yüzlerce ekipman/araç sorunsuz çalışmakta ve hizmet vermektedir.

Cengiz Beriş öncülüğünde kurulan Beriş Makina, müşteri memnuniyetini kuruluşunun temel öğesi olarak benimsemiş, her geçen gün gelişen teknolojisiyle kalite ve standardını yükselterek, hedeflenen müşteri portföyüne ulaşmıştır.

Beriş Makina, sektörde AR-GE yatırımına ağırlık veren firmalar içerisinde bulunarak, ülkesine olan bağlılığını ve sorumluluğunu yerine getirmekte, yerli teknolojiye yatırım yaparak sektöre öncülük etmektedir.

Kalite Politikamız

  • Hızla değişen teknolojik gelişmeleri takip ederek sistemli bir çalışma ortamı yaratıp, dünya normlarına uygun, kaliteli ürünler üretmek.
  • Üretimde ve hizmette devamlılığı sağlamak.
  • Müşteri memnuniyetini ve güvenini sağlamak.
  • Müşteri siparişlerini taahhüt edilen sürede teslim etmek.
  • Çalışanlarımızın yaptıkları işten emin ve bilgili olmalarını sağlamak.
  • Disiplinli, dürüst personel yetiştirmek.
  • Kalite yönetim sisteminin tüm şartlarına eksiksiz uymak ve sistemimizin etkinliğini sürekli iyileştirmeye yönelik çalışmak.
  • İhracat satışlarımızı arttırarak, ülkemizin döviz kazanımını arttırmak.

Misyonumuz

Firmamızın amacı hızla değişen teknolojik gelişmeleri takip ederek sistemli bir çalışma ortamı yaratıp, dünya normlarına uygun, müşteri memnuniyetine önem veren, kaliteli ürünler yapmaktadır.

© 2023 Beriş Makina - Telif Hakları Saklıdır.KVKKÇerez Politikası

Ürün Teklif Formu

Seçeceğiniz ürün grupları ile ilgili araç imalatı veya yedek parça taleplerinizi bu form aracılığı ile teklif alabilirsiniz.


Servis Formu

Araçlarınızın bakım, onarım, parça değişimi ve servis taleplerini bu form aracılığı ile iletebilirsiniz.


Bayi Kayıt Formu

Beriş Makina bayisi olarak, çeşitli hizmet alanlarında iş ortağımız olabilirsiniz.

adres1
Çalışma Saatleri
HaftaiçiAçılış ve kapanış saati
CumartesiAçılış ve kapanış saati
Pazar
Açılış ve kapanış saati